Haber Detayı
27 Eylül 2019 - Cuma 16:51 Bu haber 213 kez okundu
 
KOSGEB’ten KOBİ Finansman Destek Programı
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, KOBİ finansman destek programının açıldığını proje teklif çağrılarının başladığını ilgililerin başvurması beklendiği belirtildi.
Ekonomi Haberi


Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan açıklamada: ‘ T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı(KOSGEB), KOBİ Finansman Destek Programı kapsamında; Ülkenin ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasında küçük ve orta ölçekli işletmelerin payını ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini ve düzeylerini yükseltmek, sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek amacıyla, işletmelerin kamu bankaları, özel bankalar, katılım bankalarından uygun koşullarda nakdî kredi temin edebilmeleri için faiz/kâr payı masraflarına Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından destek sağlanmasına yönelik olarak uygulanan İmalat sanayi KOBİ’lerinin, yerli teknoloji geliştiricilerle işbirliği öncelikli olmak üzere dijitalleştirilmiş iş süreci sayısını arttırmak amacıyla “2019 – 02 İmalat Sanayi Sektöründe Faaliyet Gösteren KOBİ’lerin Üretim ve İlişkili İş Süreçlerinde Dijital Teknolojilerden Yararlanma Düzeyinin Arttırılması” konulu proje teklif çağrılarına çıkmıştır. Söz Konusu Finans Destek Programına, https://www.kosgeb.gov.tr/…/…/kobi-finansman-destek-programi adresinden ulaşabilirler.’ denildi.

Kaynak: Editör: Mertcan Esenoğlu
 
Etiketler: KOSGEB’ten, KOBİ, Finansman, Destek, Programı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Cahil olanların merhameti ve lütfu azdır…


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı