Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 13:32 Bu haber 122 kez okundu
 
Köylülere hem eğitim hem muayene
...
Yaşam&Sağlık Haberi


Akçakoca İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri gezici sağlık aracı ile Akçakoca’ya bağlı bazı köylerde hem eğitim verdi hem de muayene gerçekleştirdi. 

Son zamanlarda Türkiye’nin bir çok noktasında Kırım Kongo Kanamalı Ateşi ile ilgili hastalıkların artması nedeni ve köylülerin merkezdeki hastanelere gelememesi nedeni ile Akçakoca İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri Göktepe köyünde köylüler ile bir araya geldi. Düzce İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı gezici sağlık aracı ile gerçekleştirilen etkinlik kapsamında köylülere genel muayene ve diş taraması gerçekleştirildi. 

Ayrıca katılımcı her bir bireye kırım Kongo kanamlı ateşi ve güneş çarpması konularında da eğitim verildi. Ferroli grubu ve ilçe sağlık müdürlüğü ile koordineli olarak da ayrıca katılımcı köylülere iş sağlığı güvenliği ve işçi sosyal hakları ile ilgili de eğitimle verildi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Köylülere, hem, eğitim, hem, muayene,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı