Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 20:47 Bu haber 172 kez okundu
 
Mahmut Tanal Gündeme Getirdi
Mahmut Tanal, bu defa da bir türlü açılamayan Gölyaka TEM Otoyol gişelerini meclis gündemine taşıdı.
Siyaset Haberi


 

Düzce’nin sorunlarını sık sık Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine taşımasıyla bilinen CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, meclis gündemine bu defa da yaklaşık 1 yıldan fazla süredir kapalı olan ve açılması yılan hikayesine dönen, Düzcelilerin varlığını unuttuğu Gölyaka Otoyol Gişelerini getirdi.

Yapılan Meclis oturumunda gündem dışı söz alan Mahmut Tanal, Gölyaka Otoban gişelerini Türkiye Büyük Millet Meclisi oturumunda dile getirerek neden halen açılamadığını sordu. Meclisteki yerinden söz alan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal; “İstanbul’dan Ankara’ya gelirken otoban’da Düzce Kavşağı daha doğrusu. Çilimli’ye giriş otoban gişeleri kapalı. Düzce Halkı mağdur. Belediye Başkanlığı istediniz AK Parti’ye verildi, bakanlık istediniz verildi. Tüm belediyeleri kazandılar. Neden Düzce Halkı mağdur. Yazık, günah değil mi? Bir yıldan uzun süredir otoban gişeleri kapalı ve hatta Çilimli’de  saat:17.00’dan sonra doktor yok. Bu anlamda gerek Sağlık Bakanını gerekse Ulaştırma Bakanını görevlerini yapmaya davet ediyorum. Düzce artık yeter daha fazla mağdur edilmesin” dedi.

 

Gözler Düzceli vekillerde
Düzce’nin 2 AK Parti ve bir MHP olmak üzere 3 milletvekili meclis’te yer alırken Düzce’nin ve Düzcelilerin varlığını unuttuğu Gölyaka gişelerini meclis oturumunda, meclis gündemine CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ın gündeme taşıması, gözleri Düzce’nin 3 milletvekiline çevrilmesine neden oldu. Özellikle meclise seçildikten sonra Düzce’nin sorunlarını meclis’te gündeme getiren MHP Milletvekili Ümit Yılmaz’ın da artık sessiz kalması, “Ümit Yılmaz’da meclisteki yerine alıştı” yorumları yapılmasına neden oldu.

 

Haber:  Selçuk Akyol 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Mahmut, Tanal, Gündeme, Getirdi,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İmana gel ki, elemden emin olasın. Kadere teslim ol ki selamette kalasın.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı