Haber Detayı
26 Mart 2018 - Pazartesi 17:17 Bu haber 363 kez okundu
 
Makedonya'da Özel Görüşmeler Yapıldı
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Türkiye Beyazay Derneği ve Beyazay Derneği Düzce Şubesi işbirliği ile düzenlenen proje kapsamında gittiği Makedonya’da önemli ziyaretler gerçekleştirdi.
Düzce Belediyesi Haberi


Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Türkiye Beyazay Derneği ve Beyazay Derneği Düzce Temsilciliği işbirliği ile düzenlenen “Evlad-ı Fatihana Uzanan Gönül Köprüsü” projesi kapsamında gittiği Makedonya’da önemli görüşmeler yaptı. Ziyaretlerde Başkan Dursun Ay’ı Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Sağlam ve Türkiye Beyazay Derneği Düzce Şube Başkanı Nurullah Çelebi de yalnız bırakmadı. TRT Üsküp Temsilcisi Bünyamin Şahin’i ziyaret eden Başkan Ay ve beraberindeki heyet ülkede yaşayan Müslümanların daha çok dikkat çekmesi ve yaşam standartlarının iyileştirilmesi amacıyla yapılan medya çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Şemsettin Şeker, TİKA Koordinatörü Aytekin Ayden ve Çayır Belediye Başkanı Visar Ganiu ile İmago Plus Derneği Başkanı Zemrijet Bela Veseli ile bir araya gelen Başkan Dursun Ay, ülkede engelliler için yapılan sosyal sorumluluk projelerini konuşarak orada yapılacak çalışmalara destek sözü verdi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler:
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Bu dünya çalışma yeridir. Ücret alınacak yer, ahirettir.


İMAM-I RABBANİ (R.A)
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı