Haber Detayı
23 Ocak 2020 - Perşembe 14:02 Bu haber 220 kez okundu
 
Merkez İlçede Can Koyuncu Dönemi Resmen Başladı
Geçtiğimiz Pazar günü Kızılay Kongre ve Toplantı Salonunda gerçekleşen CHP Düzce Merkez ilçe Kongresinde Merkez İlçe Başkanı seçilen Can Koyuncu, mazbatasını aldı.
Siyaset Haberi


CHP’de yönetimsel olarak yeni bir sayfa açıldığını kaydederken, hedefini partisini yerelde ve genelde iktidar yapmak olarak açıkladı.     Geçtiğimiz hafta sonu yapılan merkez ilçe kongresinde CHP Düzce Merkez İlçe Başkanı seçilen Can Koyuncu, Düzce Merkez İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı. Can Koyuncu’ya Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti. Mazbatasını aldıktan sonra açıklamada bulunan CHP Düzce Merkez İlçe Başkanı Can Koyuncu, “Yönetici arkadaşlarımızla birlikte bugün mazbatamızı aldık. Bundan sonrası için önemli bir göreve geldiğimizin farkındayız. Bütün partililerimizle birlik ve beraberlik içerisinde partimizi yerelde ve genelde iktidar yapmak için önemli çalışmalar içinde olacağız.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor ve iç mekan

CHP Düzce’de yönetimsel olarak yeni bir sayfa açılmıştır. Emekten yana, çalışanın, hakedenin parti içerisinde ön plana çıkacağı, etkili ve yapıcı muhalefetin yanı sıra çözüm odaklı siyaset anlayışıyla Mahallede, caddede, sokakta, köyde kısacası her yerde olacağız. Çok kıymetli Üyelerimiz ve delegelerimizin teveccühlerine layık olabilmek için elimizden gelen bütün gayreti ve çabayı göstereceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın diyerek sözlerini noktaladı.

Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, Emre Bektaş ve Can Koyuncu dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Mazbata törenin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığında devir teslim töreni gerçekleştirildi. Devir teslim töreninde İl Başkanı İlhan Duru "yeni yönetime başarılar diliyorum. Hep birlikte güzel günlerimiz olur inşallah" ifadelerini kullandı.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Can Koyuncu dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Can Koyuncu ve Emre Bektaş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Can Koyuncu ve Emre Bektaş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Merkez, İlçede, Can, Koyuncu, Dönemi, Resmen, Başladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Daima iyiyi, güzeli, doğruyu öğrenebilmek için okuyunuz, okutunuz…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı