Haber Detayı
04 Temmuz 2019 - Perşembe 18:02 Bu haber 420 kez okundu
 
Meşhur 18 Uygulamalarının Aziziliği Mİ ?
...
Haberi


Uzun Mustafa Mahallesi’nde bulunan ve Pazar yerine giden yol Geçmiş Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde satılınca, arazi sahibi yolu kapattı. D-100ün bir alt sokağı artık kapalı.


Geçmiş Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde Bolu Güneş Uluslar arası Nakliyat Turizm Ticaret ve Sanayi A.Ş’ye 3 milyon TL’ye satıldı. Ardından bu zamana kadar bekleyen arsa sahibi yer kendisine verilmeyince inşaat malzemeleriyle yolu kapatarak Pazar yerine giden caddenin kendisine ait olan tek tarafını trafiğe kapattı.

Mahalle sakinleri ise yolun yıllardır bulunduğunu belirterek inşaat yapıldıktan sonra ne yapılacağını merak etmeye başladı. Bazı mahalle sakinleri ise şaşkınlıklarını dile getirerek, yolun tek tarafından nasıl trafiğin ilerleyeceğini merak ettiklerini dile getirdiler. 


Yolun tek tarafının satışı ile birlikte yol D-100 yan yol gidiş istikametine açık kaldı. Ancak yolun dar oluşu nedeniyle gidiş ve geliş olarak kullanmakta zorlanan sürücüler, mecburen yolu bekleye bekleye geçmek zorunda kalıyor. Diğer taraftan cadde’nin bir şeridi satıldıktan sonra hazırlanan yeni planda ise caddenin bir şeridi bölünerek gidiş ve geliş olmak üzere iki şeritli yol haline getirilecek. Caddede yapılan yolun iki şeritli halinde ise yol kenarında bulunan esnafların dükkalarının önüne kadar geldiği için kaldırım olmayacağından dertli olan mahalle sakinleri Caddede nasıl ilerleyeceklerini kara kara düşünmeye başladılar.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Meşhur, 18, Uygulamalarının, Aziziliği, Mİ, ?,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı