Haber Detayı
29 Haziran 2019 - Cumartesi 14:37 Bu haber 257 kez okundu
 
Metruk binalar tek tek yıkılıyor
...
Haberi


Düzce Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, il genelinde depremler sonrası metruk hale gelen ve özellikle madde bağımlıları tarafından kullanılan binaların yıkımına tüm hızıyla devam ediyor. 19. Bina Sarayyeri Mahallesi’nde yıkıldı. 


Düzce Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, il genelinde metruk ve atıl durumda olan binaların yıkımına tüm hızıyla devam ediyor. İl Müdürü Nurhan Kartal’ın koordinesinde tespit edilen ve özellikle 1999 Düzce depremi sonrası atıl ve metruk hale gelmesine rağmen ayakta duran ve madde bağımlılarının mekanı haline gelen binaların yıkılmasıyla ilgili çalışmalar kapsamında Sarayyeri Mahallesi’nde 3 katlı bina yıkıldı. 


Binanın yıkılması ile birlikte Düzce’de tespit edilen 19. Bina da yıkılmış oldu. Bundan sonra ki süreçte de binaların yıkımına devam edileceği ve Düzce’de metruk bina kalmayacağı ifade edildi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Metruk, binalar, tek, tek, yıkılıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Hakkın dile getirilmesi gereken yerde susan, dilsiz şeytandır.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı