Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 17:55 Bu haber 143 kez okundu
 
MHP Gölyaka İlçe Başkanı Değişti
Milliyetçi Hareket Partisi Gölyaka İlçe Başkanlığı’nda görev değişimi oldu. Faruk Öztürk ve ekibi görevine bugün itibari ile genel merkez oluru ile atandı.
Siyaset Haberi


Milliyetçi Hareket Partisi Gölyaka İlçe Başkanlığı, Genel Merkez tarafından görevinden alındı. Görevden alınan yönetimin yerine yeni Başkan Faruk Öztürk ve ekibi olarak belirlendi. Resmi yazı ise Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Semih Yalçın ve Genel Başkan Devlet Bahçeli imzası ile Faruk Öztürk’e gönderildi. MHP Gölyaka İlçe Başkanı olarak atanan Faruk Öztürk’ün yeni yönetiminde Adnan Okşit, Şaban Yıldız, Erdoğan Ögenç, Murat Gedikli, Aydoğan Balay, İsmail Kaymakoğlu, Mehmet Çiçek, Tahir Ataş, Adem Altundal, Sezgin Coşkun, Zekeriya Kara, Ahmet Akbulut, Ahmet Sivil, Selçuk Arı, Aydın Bülbül, Emin Yılmaz, Mevlüt Onat, Murat Okşit, Ahmet Gül, Enes Yılmaz ve Naci Çelik yer aldı.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: MHP, Gölyaka, İlçe, Başkanı, Değişti,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
"Yenileceğinden korkan, daima yenilir."


YILDIRIM BEYAZIT
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı