Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 14:48 Bu haber 240 kez okundu
 
MHP'li üyeler meclisi terk etti
Belediye Meclisi yine olayların merkezi oldu. Kasım ayı 2. oturumunda yer kavgasından çıkan tartışmada MHP’li üyeler meclis salonunu terk etti.
Gündem Haberi


Belediye Meclisi Kasım ayı 2. oturumu imar komisyonundan gelen konular görüşüldü. Toplam 19 Maddenin görüşüldüğü Meclis oturumunda Aziziye Mahallesi’nde bir araziden geçen yolun kaldırılmasına yönelik itirazı değerlendirildi.

Daha önce İmar komisyonunda görüşülen ve AK Partili üyelerin “talebin reddi yönünde oy kullanması ve meclis oturumunda aynı üyelerin kabul oyu vererek maddenin 11 AK Partili üye tarafından kabul edilerek meclisten geçmesine MHP’li üyeler tepki gösterdi.

Karar sonrası MHP;’li meclis üyeleri; “İmar komisyonunda red oyu veren AK Partili üyelerin o günden bu güne ne oldu da fikirleri değişti de şimdi kabul yönünde oy kullanıyorlar” diyerek tepki gösterdiler. MHP meclis üyesi Eyüp Topçu İmar Komisyonu Başkanı Hasan Günden ve AK Partili meclis üyelerini “Kendi iradeleriyle oy kullanamayan üyelerin komisyonda olmaması gerekiyor” demesi meclisi bir anda gerdi. Hasan Günden ve Murat Caymaz’ın cevap vermesi oturumu iyice gererken, MHP’li meclis üyeleri, salonu terk etti. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: MHP'li, üyeler, meclisi, terk, etti,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İlim irfan mürşittir karanlıkları boğar. İnsanları cehalet, gaflet bunaltıp boğar…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı