Haber Detayı
30 Nisan 2019 - Salı 00:39 Bu haber 147 kez okundu
 
Minikler, atıklardan yaptı
Fatih İlkokulu tarafından düzenlenen sergide miniklerin geri dönüşüm malzemelerinden yaptığı eserler ilgi odağı oldu. Sergi öncesinde miniklerin oynadığı Kafkas oyunlarını görüntülemek isteyen büyükler birbiriyle yarıştı.
Kültür&Sanat Haberi


2018-2019 Eğitim Öğretim döneminin sonunun yaklaşılırken okulların yılsonu etkinlikleri de hız kazandı. Bu kapsamda Fatih İlkokuılu da Düzce Belediyesi Sergi salonunda yaptığı sergi ile yıl boyunca öğrencilerinin yaptıkları el işi göz nuru eserleri görücüye çıkarttı. Düzce Milli Eğitim İl Müdürü Murat Yiğit’in açtığı sergide öğrenciler, geri dönüşüm malzemelerinden yaptıkları eserler ve ürünlerini görücüye çıkarttı. Pet şişelerden yapılan proje ödevlerinden kartonlardan yapılan ev ödevlerine kadar birçok eser hem anne ve babaların hemde Düzcelilerin beğenisine sunuldu.    

Anne ve babalar birbiriyle yarıştı

Sergi açılışı öncesinde okulun minik öğrencileri Kafkas oyunu oynadılar. Oyunda hünerlerini sergileyen öğrencileri görüntülemek isteyen anne ve babalar birbiriyle yarıştı.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Minikler,, atıklardan, yaptı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İmana gel ki, elemden emin olasın. Kadere teslim ol ki selamette kalasın.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı