Haber Detayı
12 Ocak 2021 - Salı 21:45 Bu haber 238 kez okundu
 
Nefes Alınacak Park Girilemeyecek Halde
...
GÜNDEM Haberi


Hava kirliliği nedeniyle Düzce şehir merkezinde insanların nefes alacağı yer aradığı bu günlerde Bahçeşehir’de bulunan park ise unutulmuşluğunu yaşıyor. Çöp kovalarının çalındığı, elektrik direklerinin devrik durduğu park, düzenlenmeyi ve insanların içinde rahatça dolaşabileceği günleri bekliyor.


Pandemi sürecinde Düzce’nin havasının tehlike çanları çaldığı bu günlerde insanlar için kısa süreli hava alma ve kaçış noktası olan parklar ve özellikle Bahçeşehir bölgesindeki parklar bakımsızlık kurbanı oluyor.

4. Bölgede bulunan Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi’nin hem yanı başındaki parkta bakımsızlık kurbanı olan parklardan bir tanesi.

Bakımsızlık nedeniyle insan girişinin önlemek amacıyla girişin beton bariyerlerle kapatıldığı parkın içi de yine korku filmi platolarını andırıyor. Ağaçların gövdesini saran sarmaşıklardan uzayan otlara çalınan çöp kovalarından devrilen elektrik direklerine kadar park, adeta unutulmuşluğunu yaşıyor.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Nefes, Alınacak, Park, Girilemeyecek, Halde,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Ya Ali, cenazemi sen yıkayacaksın. Borcumu sen ödeyeceksin, zimmetimi sen ifa edeceksin…


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı