Haber Detayı
27 Eylül 2019 - Cuma 16:52 Bu haber 157 kez okundu
 
NFA’dan hem seminer hem yardım
Düzce’de insanların spor yapmasını sağlayan yaptığı projelerle Gençlere, çocuklara, kadınlara sporu sevdiren NFA Spor Merkezi, dünyaca ünlü Brezilian jiu Jitsu ustası Eddie Redzovic’i Düzce’ye getiriyor.
Spor Haberi


Düzenlenecek turnuva’ya katılım ücreti olarak alınacak ücretler ise Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Derneğine bağışlanacak. Organizasyona katılacaklar hem dünyada yeni yeni trend olan Brezilian Jiu Jitsu sporunu ustasından öğrenecek hemde uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadele eden derneğe bağışta bulunacak.

Yaptığı farklı spor aktiviteleri ile sporu çocukların, gençlerin ve kadınların hayatının vazgeçilmez unsuru yapan NFA Spor Merkezi bu defa Brezilian Jiu Jitsu organizasyonu ile Düzcelilerin karşısına çıkacak. Dünyada yeni yeni trend olan Jiu Jitsu’nun dünyadaki öncü ustalarından olan Eddie Redzovic tarafından düzenlenecek seminerde Düzcelilere spor hakkında bilgiler verilecek. Jiu Jitsu’nun inceliklerinin de anlatılacağı organizasyonda ayrıca birde turnuva düzenlenecek.  Turnuvaya katılım ücreti ise 100 tl olarak belirlendi. Turnuvaya katılım bedeli ile Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Derneğine bağışlanacak. 28 Eylül’de düzenlenecek turnuva saat 15.00’te NFA Spor Merkezi’nde yapılacak.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: NFA’dan, hem, seminer, hem, yardım,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Allah'a hakiki abd olan, başkalarına abd olamaz.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı