Haber Detayı
01 Temmuz 2019 - Pazartesi 18:42 Bu haber 476 kez okundu
 
Niran Ünsal Akçakoca'da konuştu
...
Haberi


Niran Ünsal’dan çarpıcı açıklamalar

Bu yıl 17.’ncisi yapılan Uluslar arası Finduk Festivali’nin son gününde ünlü şarkıcı ve besteci Niran Ünsal, Düzce’nin Akçakoca İlçesi’nde sahne aldı. Sahnede söylediği şarkılarla dinleyenleri coşturan Niran Ünsal; “Bneim söylediğim birçok parça benden sonra popüler oldu Herkes söylüyor” dedi. Niran Ünsal ayrıca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın elinden aldığı plaketin ardından yaptığı konuşmada; “Ben devlet Bahçeli’yi severim, ayrıca sıkı takipçisiyim, Devletin başında bir devlet olmalı” dedi. Niran Ünsal ayrıca sahnede omzuna taktığı davulla şarkılarını söyleyerek usta perküsyon ustalarına taş çıkarttı, eline aldığı kaşıklarla sahnede göbek attı.

Düzce’nin Akçakoca İlçesi’nde bu yıl 17.’ncisi düzenlenen Uluslar arası Finduk Festivali’nin son gününde ünlü şarkıcı ve besteci Niran Ünsal, sahne aldı. Sahnede kendi parçalarının yanı sıra birçok sanatçının şarkılarına ve türkülerini de seslendiren Niran Ünsal, dinleyenlerini coşturdu.

 

Niran Ünsal’dan şarkıcıları kızdıracak açıklama; “Ben söylediğim parçalar popüler oluyor ben söylüyorum ardımdan herkes yürüyor”

Niran Ünsal, vefat eden arabesk sanatçısı rahmetli Müslüm Gürses’in seslendirdiği ‘Hangimiz Sevmedik” parçasını söylemeden önce yaptığı konuşmada “2010 yılına gidiyoruz. Yine benim söylediğim Bu arada Müslüm Baba’yı da rahmetle anıyorum. Sevgiyle duayla anıyorum her zaman. 2010 Yılında söylemiştim bu parçayı. Ben söyledim arkadan herkes söyledi. Niye böyle. Ben neyi söylersem arkadan herkes söylüyor. Firuze’yi söyledim 1999’da. Tarkan, İntizar, Muazzez Ersoy söyledi. Hatıran Yeter’i söyledim. Zakkum söyledi. Daha sayayım mı. Kafama sıkar giderim söyledim Herkes söyledi. Hangimiz sevmedi’i söyledim 2010 yılında Hakan Altun, Sibel Can, Seda Sayan söyledi. Aklıma gelenler bunlar ben neyi söylersem arkadan herkes yürüyor” dedi. Konuşmasının ardından da Niran Ünsal Hangimiz sevmedik şarkısını seslendirdi.

 

“Devlet Bahçeli’nin hayranıyım.Devletin başında Devlet baba gibi adam olmazsa olmaz”

Verdiği konser esnasında sahneye çıkan Akçakoca Belediye başkanı ve Düzce MHP milletvekili Ümit Yılmaz Niran Ünsal’a plaket verdiler. Plaketin ardından konuşan Okan Yanmaz; “Belediye Başkanınız olarak bu festivalleri sürekli devam ettireceğimiz sözünü veriyorum” dedi. Ardından da MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ile birlikte plaketi Niran Ünsal’a verdi. Niran Ünsal ise konuşmasında “Bu arada ben Devlet Baba’nın hayranıyım. Devlet Bahçeli’yi çok seviyorum. Çok tanışmak istiyorum. Hiç bir araya gelmedik. Ama tanışmak istiyorum. Sıkı takipçisiyim. Devletin başında Devlet Baba gibi bir adam olmazsa olur mu” dedi.

 

Ünsal’dan davul ve kaşık şov

Niran Ünsal konserinin bir bölümünde ise davul şov yaptı. Davulu omzuna takan Nisan Ünsal, çaldığı davulla perküsyon ustalarına taş çıkarttı. Davulla çalan müziğe ritim tutan Niran Ünsal, davulla göbek atması konseri izleyen hayranlarını coşturdu. Niran Ünsal, davulun ardından eline aldığı kaşıklarla da hem müziğe ritim tuttu hem de göbek attı.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Niran, Ünsal, Akçakoca'da, konuştu,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı