Haber Detayı
26 Nisan 2019 - Cuma 19:52 Bu haber 337 kez okundu
 
Nursel Demirel’den 3. Okul
...
Eğitim Haberi


Düzce’nin yetiştirdiği Hayırsever ev hanımlarından Nursel Demirel bu güne kadar yaptırdığı 2 ilkokuldan sonra şimdi de  3. okulun yapılması için Düzce Valiliği ile protokol imzaladı.

 

Düzce’nin Çamköy mahallesine ardından da Taşköprü köyüne yaptırdığı okullar ile bilinen hayırsever ev hanımı Nursel Demirel bu kezde 3. okulunu anaokulu olarak yaptırmak üzere Düzce Valisi Dr.Zülkif Dağlı ile protokol İmzaladı.Ailesinden kalan  tüm varlığını Düzce’nin ihtiyaçı olan yerlerine okul yaptırarak harcayan hayırsever insan Nursel Demirel bir süre önce Düzce Valisi Dr.Zülkif Dağlı’ya başvurarak elindeki son birikimi ile yeni bir okul yaptırmak istediğini iletti. Dağlı tarafından ilimizde en çok anaokuluna ihtiyac olduğu dile getirilince çalışmalar başlatıldı.Vali Dağlı beraberinde il Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ile birlikte İstanbul'a giderek Nursel Demirel ile protokolu imzaladı.

 

Düzce Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin hemen yanına Cumhuriyet mahallesine yapılacak okul ile ilgili Vali Dağlı şu bilgileri verdi.

 

15 gün içinde inşaatın başlaması planlanan Nursel Demirel anaokulunun inşaatının eylül ayında bitirilmesi ve yeni anaokulunun eylül ayında 2019-2020 eğitim öğretim yılında hizmete girmesi planlanıyor.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Nursel, Demirel’den, 3., Okul,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İnsanlar sahip olduklarını küçümser, sahip olamadıklarını önemser


Konfüçyus
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı