Haber Detayı
06 Kasım 2018 - Salı 17:03 Bu haber 404 kez okundu
 
Öğrenciler Aydınpınar Şelalesi'ni keşfetti!
Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu ' Bu Şehir Okumaktan İbaret Değil' projesi kapsamında 280 Düzce Üniversitesi öğrencisini Düzce Belediyesi'nin de destekleri ile Aydınpınar Şelaleleri tabiat parkına götürdü.
Düzce Üniversitesi Haberi


Bu yıl adından sıklıkla söz ettiren Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu, ' Bu şehir Okumaktan İbaret Değil' projesi kapsamında Düzce Belediyesi'nin de destekleri ile 280 öğrenciyi Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkına götürdü. Öğrencilerin doğa ile iç içe okumasını ve okudukları şehirleri tanımaları açısından başlatılan proje ile öğrenciler hem şehrin doğal güzelliklerini tanıyor, hemde derslerine motiveli bir şekilde katılım sağlıyor. Proje kapsamında hedef 30 bin öğrenciye Düzce'yi gezdirmek olduğunu vurgulayan topluluk başkanı Ali Oktay Baysal, ' Bu yıl Düzce'yi öğrencilere sadece okumaktan ibaret olmadığını göstermek için başlattığımız proje devam ediyor. 3. haftaya girdik gezilerimizde toplamda 1900 öğrenciyi gezdirmiş olduk. Hedefimizin azı gitti çoğu kaldı' dedi. 
Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Öğrenciler, Aydınpınar, Şelalesi'ni, keşfetti!,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İlim okumaktan garaz, kendi özünü bilmektir…


Yunus Emre
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı