Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 18:27 Bu haber 445 kez okundu
 
Otogara Ziraat Hele Şükür ATM koydu
Düzce Belediyesi özellikle sosyal medyadan iletilen talepleri titizlikle değerlendirdiğini bir kez daha gösterdi. Düzce'de eğitim gören öğrencilerin ?terminale ATM konulması ? yönündeki istekler üzerine alana ilk ATM konuldu.
Haberi


Düzce Belediyesi ?gönül belediyeciliği', vatandaş odaklı hizmet prensipleri ile hareket etmeye devam ediyor. Yatırım ve projelerini vatandaşla birebir istişare ederek hayata geçirmek için uğraşan 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü sosyal medya ve Whatsapp ihbar hatları başta olmak üzere Düzcelilerin isteklerinin titizlikle yerine getirilmesi konusunda belediye birimlerine talimat vermişti. Sosyal medyadan özellikle üniversite öğrencilerinden gelen Şehirlerarası Otobüs Terminaline ATM yerleştirilmesi yönündeki taleplere kayıtsız kalmayan Düzce Belediyesi bir hafta gibi kısa bir süre içinde gerekli görüşmeleri yaparak ilk ATM'nin konulmasını sağladı. Konu hakkında yapılan açıklamada terminal alanına ATM yerleştirme konusunda çalışmaların süreceği belirtildi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Otogara, Ziraat, Hele, Şükür, ATM, koydu,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İki nimet vardır ki, insanların çoğu onların kıymetini hakkıyla takdir edemezler: onlardan biri sıhhat, diğeri de boş vakittir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı