Haber Detayı
07 Kasım 2018 - Çarşamba 17:45 Bu haber 248 kez okundu
 
Özel çocuklar Jandarma'da...
Özel çocuklara olan ilgileri ve onlarla ilgili hiçbir etkinliği kaçırmadıkları bilinen Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya ve Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, bugün Yeşil Düzce özel eğitim merkezi öğrencileri ile bir araya geldiler.
Gündem Haberi


Yeşil Düzce özel eğitim merkezi öğrencileri, Jandarma Komutanlığını ziyaret ettiler. Öğrencileri jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya ve Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz karşılarken, bir öğrencinin tekmil vererek selamlaması  renkli görüntülere sahne oldu. 

İl Mili Eğitim Müdürü Murat Yiğit ve 17 öğretmenin eşlik ettiği öğrenciler, Çetinkaya’nın selamlamasına hep bir ağızdan sağol diyerek

Ziyarette ilk olarak öğrencilere jandarma araçları tanıtıldı, araçlara ve emniyetin ekip motorlarına binen çocuklar neşeli dakikalar geçirdi.

Daha sonra Jandarma arama köpeklerini tanıyan çocuklar, köpeklerin gösterilerine alkışlarla karşılık verdiler.özel öğrenciler köpeklerle oynama fırsatı da yakaladılar.

Jandarma Komutanı Mustafa Çetinkaya, özel çocuklara farklı bir gün yaşatmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.

Çetinkaya, “bugün onlar için unutulmaz bir gün olacak. Böyle etkinliklere devam edeceğiz, onlar adına farkındalık yaratmak amacındayız” dedi.

İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz de, böyle etkinliklerin, görevleri icabı yaşadıkları strese ara vermek adına da olumlu olduğunu dile getirdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ise, çocuklara özendiğini söylerken, Çetinkaya ve Deniz’e bu etkinlik için teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Özel, çocuklar, Jandarma'da...,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Yetmiş iki millete bir göz ile bak...!


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı