Haber Detayı
25 Temmuz 2019 - Perşembe 19:16 Bu haber 140 kez okundu
 
Parla tesisleri hırsızlar tarafından soyuldu
...
Gündem Haberi


Akçakoca’nın yaşadığı en dehşet verici afetten en büyük maddi hasarı alan işletmesi Değirmenağzı Parla tesislerine gece saatlerinde giren hırsızlar,  selden kurtarılabilen elektronik eşyalar ile masa-sandalyeleri çalıp götürdüler. İçerisinde bir otel, bir düğün salonu, bir restoran, bir yüzme havuzu ve plaj barındıran Parla tesisleri selden en çok etkilenen turizm işletmesi olmuştu. 

Toplam zararı 8 milyon lira dolaylarında hesaplanan Parla’da, selden kurtarılabilen ne varsa, korunaklı kalabilmiş bir depoya konmuştu. İşletme ortaklarından edinilen bilgiye göre, masa sandalye, bilgisayarlar, elektronik gereçler ve içeceklerin tutulduğu depo, gece saatlerinde hırsızlar tarafından soyuldu. Depoya giren hırsızlar depoda ne var ne yoksa yükleyip götürmüşler. Emniyete bilgi veren ortaklar, afetten en çok etkilenen işletme olarak, kalan son eşyalarının da büyük ölçüde çalınmış olması nedeniyle darbe üstüne darbe yemiş oldular.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Parla, tesisleri, hırsızlar, tarafından, soyuldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İki nimet vardır ki, insanların çoğu onların kıymetini hakkıyla takdir edemezler: onlardan biri sıhhat, diğeri de boş vakittir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı