Haber Detayı
08 Eylül 2019 - Pazar 15:42 Bu haber 121 kez okundu
 
Pazar Yeri İçin Geri Sayım Başladı!
Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan seçim zamanında verdiği vaatleri koltuğu devir almasının ardından henüz 5 aylık gibi kısa sürede arka arka sıralamaya başladı.
Gölyaka Haberi


İlçenin en büyük problemlerinden olan ve yıllardır atıl halde bulunan üstü açık pazaryeri için çalışmalara başlanarak modern, kapalı ve çok yönlü kullanılması için projeler hazırlandı.

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan Gölyaka81'e yaptığı açıklama da "İlçemizin yıllarca atıl halde bulunan mevcut pazaryeri için seçim çalışmalarımız sürecinde vatandaşlarıma söz vererek burayı mevcut yerinde 2 bin metrekarelik kapalı alanı olacak şekilde günümüz mimarisine uygun modern ve çok yönlü kullanmaları için hizmetlerine sunacağımıza söz vermiştik. Kapalı pazaryerinin içerisinde 100 araçlık otoparkı, 120 adet pazarcılar için tezgah, pazarcı odası, mescit, bay-bayan lavabo ve aynı zamanda toplantı, düğün gibi cemiyetlerin yapılabileceği bir salonumuzun bulundu pazaryerinin projelerini tamamladık ve kısa sürede ihale aşamasına geçilecektir. Şimdiden tüm ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Pazar, Yeri, İçin, Geri, Sayım, Başladı!,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kimseden sana kötülük gelmesini istemiyorsan fena söyleyici, fena öğretici, fena düşünceli olma.


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı