Haber Detayı
25 Eylül 2019 - Çarşamba 19:32 Bu haber 162 kez okundu
 
Prof. Dr. Demircan Çakar; “hepinize teşekkürler”
Yeni Akademik yılın başlaması dolayısıyla Düzce Üniversitesi Rekttörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar; bir açıklama yayınladı. Açıklamasında Düzce Üniversitesinin değerlerine değinen Prof. Dr. Demircan Çakar, akademik ve idari personeline teşekkür etti.
Düzce Üniversitesi Haberi


2019-2020 Akademik Yılı açılışı dolayısıyla Düzce Üniversitesi “Değer Üreten Üniversite” felsefesiyle eğitim vermeye devam edecek.  Bu kapsamada “Toplum için Bilim” anlayışlı ile eğitim veren Düzce Üniversitesi “Öğrencilerimiz varlık sebebimizdir” prensibi ile geleceğin iş hayatını şekillendirme çalışmalarına da devam edecek. Yeni akademik yıl açılışı ile ilgili olarak açıklama yayınlayan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, akademik ve idari personeline de bu günlere .kadar verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar; “Değer Üreten Üniversite” felsefesiyle eğitim hayatına başlayan, “Toplum İçin Bilim” anlayışını ilke edinen ve  “Öğrencilerimiz Varlık Sebebimizdir.” hizmet prensibiyle hareket eden Düzce Üniversitesi olarak, 2019-2020 Akademik Yılı’na başlamanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Sadece nitelikli eğitim-öğretim faaliyetleriyle değil, topluma dokunan sosyal sorumluluk projeleri ve bölgesel kalkınmaya olan katkılarıyla da öğrencilerine ve paydaşlarına en iyi hizmet kalitesini sunan Üniversitemiz, çevre ve sağlık alanlarında ihtisaslaşma faaliyetleriyle ilimizin ve bölgemizin kalkınmasında öncü rol üstlenmeyi sürdürecektir. 14 Fakültesi, 4 Enstitüsü, 2 Yüksekokulu, 10 Meslek Yüksekokulu, Araştırma ve Uygulama Hastanesi, birçok bilimsel araştırma merkezi ile bir yükseköğretim kurumundan daha da öte bir bilim ve teknoloji merkezi haline gelen Üniversitemiz; vatanına, milletine ve milli değerlerine bağlı, ülkemizi aydınlık geleceğe taşıyacak nesiller yetiştirme sorumluluğunu da en üst düzeyde taşımaktadır. Kuruluşundan bugüne kurumumuzun kurumsallaşması ve sayısız başarı kazanmasında, azim ve özveriyle çalışan, iş ahlakı ve çalışma barışından bir nebze ayrılmayan akademik ve idari personelimizin katkısı çok büyüktür. Aynı azim ve heyecanla 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı’nın öğrencilerimize başarılar getirmesini diliyor,  çalışanlarımıza, tüm eğitim camiasına ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Mertcan Esenoğlu
 
Etiketler: Prof., Dr., Demircan, Çakar;, “hepinize, teşekkürler”,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Allah'a hakiki abd olan, başkalarına abd olamaz.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı