Haber Detayı
27 Kasım 2018 - Salı 17:59 Bu haber 544 kez okundu
 
Rize müdürü Düzce'ye geliyor
2013 yılından bu yana Düzce’de görev yapan ve bir çok başarılı çalışmaya imza atan Düzce Nüfus Müdürü Ahmet Nuri Oğuz Eskişehir’e atandı. Düzce’ye ise Rize Nüfus müdürü tayin oldu.
Gündem Haberi


Düzce’nin başarılı kurum müdürlerinin başında gelen İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ahmet Nuri Oğuz Eskişehir Nüfus Müdürlüğüne atandı.

2013 tarihinden bu yana Düzce İli İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü olarak görevini yürüten Oğuz, yaptığı başarılı çalışmalarla Düzce’de ilkleri uygulamaya koydu. Türkiye’de ilk kez,  Düzce Üniversitesine Nüfus ve Vatandaşlık Bölümü açılmasında üstün gayretler gösteren Oğuz, görev yaptığı süre içerisinde başarılı çalışmalarından dolayı, bir çok kez Üstün Başarı Belgeleri ve maaş ödülleri ile ödüllendirildi..

Oğuz kararname ile Eskişehir’e tayin olurken, Düzce’ye ise Rize Nüfus Müdürü Hasan Bilgetay’ın da Düzce’ye atandığı öğrenildi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Rize, müdürü, Düzce'ye, geliyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kötü adın çirkinliği harften, deniz suyunun acılığı kap’tan değildir…


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı