Bu Haberleri Okudunuz Mu ?
Düzce Birinci oldu
Proje başladı
Haber Detayı
09 Nisan 2018 - Pazartesi 18:24 Bu haber 431 kez okundu
 
Sağlık Müdürü'nden Avukatlara ziyaret
...
Yaşam&Sağlık Haberi


Düzce İl Sağlık Müdürü Op. Dr.İbrahim Özcan, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op.Dr.Ahmet Zengin, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uz.Dr.Muhammed Melik Çamdar, Destek ve Personel Hizmetleri Başkanı Salim Yıldırım, Başkan Yardımcısı Arif Şahin  beraberinde Hukuk ve Muhakemat Birim sorumlusu Av. Münir Çelebi ve Av.Tayfun Ormankaya’yı Avukatlar Günü dolayısıyla ziyarette bulundular.

İl Sağlık Müdürü Op.Dr.İbrahim Özcan kurum avukatlarını ziyaretinde yaptığı açıklamada, 'Genel olarak toplumumuz arasında karşılaşılan sorunların giderilmesi ve adaletin sağlanmasında, kurumlarımız ve vatandaşlarımız adına hassasiyetle görevlerini yerine getiren başta Kurum Avukatlarımız olmak üzere tüm avukatlarımızın  5 Nisan Avukatlar Günü'nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim''dedi.

Kaynak: Editör: Mihriban Gürel
 
Etiketler: Sağlık, Müdürü'nden, Avukatlara, ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Bir köy muhtarsız olmaz.Bir iğne ustasız olmaz,sahipsiz olamaz. Bir harf kâtipsiz olamaz, biliyorsun.Nasıl oluyor ki; nihayet derecede muntazam şu Kâinat Hakim’siz olur ?


BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı