Haber Detayı
28 Nisan 2017 - Cuma 12:06 Bu haber 809 kez okundu
 
Şahin: Meslek Lisesi Memleket Meselesi
Düzce Mesleki Eğitim Müdürlüğü tarafından 3-4 Mayısta düzenlenecek olan Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı hazırlıkları başladı.
Teknoloji Haberi


Düzce Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 3-4 mayısta Düzce'de düzenlenecek olan Mesleki ve Teknik Eğitim Tanııtım Fuarı toplantıları başladı. Hazılık çalışmaları kapsamdaında Düzce Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turan Şahin ile bir araya gelen yöneticiler, Üretime ekonomiye ve istihdama katkı sağlayacak bir fuar hazırladıklarını ve planlama çalışmalarının devam ettiğini dile getirdiler. Turan Şahin ise sosyal medya hesabında fotoğrafları paylaşarak şu görüşe yer verdi: 'Üretime, Ekonomiye, İstihdama katkı bu ekipten...  Düzce Mesleki Eğitim Yöneticileri ile 3-4 Mayısta düzenleyeceğimiz "Mesleki ve Teknik Eğitim Tanıtım Fuarı" hazırlıklarını planlamak için bir araya geldik.  Meslek Lisesi Memleket Meselesi...' dedi. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler:
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İlim irfan mürşittir karanlıkları boğar. İnsanları cehalet, gaflet bunaltıp boğar…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı