Haber Detayı
26 Aralık 2017 - Salı 12:34 Bu haber 449 kez okundu
 
Sanayi kurultayı öncesi istişare
Vali Zülkif Dağlı, Düzce’de sanayi kültürünü oluşturmak amacıyla Ocak ayında bir kurultay düzenleneceğini söyledi. İşveren ve işçi sorunlarının görüşülerek, sorunları aşmada neler yapılabileceğinin belirleneceğini ifade etti.
Ekonomi Haberi


 

 

Düzce’nin ekonomik durumunu ve potansiyelini görüşmek amacıyla bugün Vali Zülkif Dağlı Başkanlığında bir toplantı düzenlendi. Toplantıya Belediye Başkanı Dursun Ay, Jandarma ve Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, STK temsilcileri, kurum müdürleri ve sanayiciler katıldı.

Düzce’de devam eden kamu ve Özel Sektör yatırımlarını ve istihdam konularını değerlendirmek amacıyla düzenlenen toplantı öncesinde açıklama yapan Vali Zülkif Dağlı, OSB’lerle ilgili olarak her ay böyle toplantıların yapılacağını söylerken, Ocak ayında sani kurultayı düzenlemeyi planladıklarını belirtti.

Vali Dağlı, “ İlimizdeki sanayi kuruluşlarının durumu, önümüzdeki aşmazlar neler, hep birlikte neler yapabiliriz. Ocak ayında yapmayı düşündüğümüz sanayi kurultayı veya daha küçük çaplı da olabilir. İlimizdeki sanayinin durumunu konuşacağımız kurultayla ilgili neler yapabiliriz bunları konuşacağız. İlimizde  sanayi kültürünü nasıl oluştururuz. Hep birlikte neler yapabiliriz, işçilerimizi nasıl daha iyi motive edebiliriz, onların sorunları neler, işverenlerimiz için neler yapabiliriz. Bunları karşılıklı konuşacağız.” Dedi. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler:
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Bir köy muhtarsız olmaz.Bir iğne ustasız olmaz,sahipsiz olamaz. Bir harf kâtipsiz olamaz, biliyorsun.Nasıl oluyor ki; nihayet derecede muntazam şu Kâinat Hakim’siz olur ?


BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı