Haber Detayı
15 Ağustos 2019 - Perşembe 15:08 Bu haber 220 kez okundu
 
Sedaş Kesintileri Arızaları Artırdı
...
Gündem Haberi


Düzce Ticaret İl Müdürlüğü Sedaş yönetimi ile yaptığı toplantı ile tüketicilerin Sedaş’tan kaynaklı sorunlarını en yetkili isimlere iletti. Kesintilerden kaynaklı yaşanan cihaz hasarlarının ağırlıkta olduğu tüketici sorunlarını Sedaş ile paylaşan Düzce Ticaret İl Müdürü Çiğdem Acar ve İl Tüketici Hakem Heyeti, sorunla karşılaşan tüketicilerin sorunları ve çözüm yolları ile ilgili olarak bilgi paylaşımı yaptı.

Sedaş’ın özellikle Düzce’de sık sık yaşanan elektrik kesintilerinin sonrasında verilen akımlardan cihazları bozulan tüketiciler soluğu İl Tüketici Hakem Heyetlerinde alıyordu.  Sık sık elektrik kesintilerine bağlı olarak cihazları bozulan tüketicilerin sayısının artması üzerine sorunlarına çözüm yolu arayan Düzce İl Ticaret Müdürü Çiğdem Acar ve Tüketici Hakem Heyeti, çözümü Sedaş yönetimi ile toplantı yapmakta buldu. Tüketicilerin yaşadığı sorunları Sedaş’ın en yetkili isimlerine ileten Ticaret İl Müdürü Çiğdem acar ve Tüketici Hakem Heyeti üyeleri, sorun yaşanmaması için yapılması gerekenleri SEDAŞ yönetimine iletti. Ayrıca vatandaşları mağduriyetleri ile ilgili olarak ta Sedaş yetkililerinden çözüm yolları istediler. İl Müdürü Çiğdem Acar, toplantı sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Tüketicilerimizden tarafımıza iletilen şikayetler ve çözüm yolları konusunda bilgi alışverişinde bulunduk. Kocaeli ve Sakarya'dan katılan Sedaş yetkilileri ile birlikte geçen toplantımızın sonuçlarının hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tüketicilerimizin memnuniyeti için Düzce Ticaret İl Müdürlüğü olarak elimizden geleni yapıyor ve yapmaya da devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Sedaş, Kesintileri, Arızaları, Artırdı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı