Haber Detayı
01 Aralık 2018 - Cumartesi 12:40 Bu haber 167 kez okundu
 
Şehircilik Düzce'de konuşulacak!
Düzce’nin tek şehir planlamacısı belediye başkan aday adayı Celal Kasapoğlu, bir ilki gerçekleştirecek. Bugün gerçekleştirilecek olan Düzce Şehir Çalıştayında başka illerde görev yapan şehir plancıları Düzce’ye ışık tutacak çalışmalarını anlatacak.
Gündem Haberi


MHP Düzce Belediye Başkan Aday dayı Celal Kasapoğlu henüz adaylığı belli olmadan Düzce’de bir ilki gerçekleştiriyor. Kasapoğlu’nun girişimleri ile bugün gerçekleştirilecek olan çalıştayda şehircilik konuşulacak.

Geçtiğimiz günlerde özel bir röportajda bugün Turan otelde yapılacak çalıştayın amacı hakkında bilgi veren Kasapoğlu, şehir yöneticiliği için gerekli tüm planlamaların bu çalıştayda  görüşüleceğini belirtmişti.

Kasapoğlu, “bu işi yapan arkadaşlarımız farklı illerde olabilir, yaptıkları çalışmalarla ilgili çeşitli anlatımlar gerçekleştirecekler. Bu anlatımlardan biz Düzce özelinde neler çıkartabiliriz. Örnek alacağımız projelerimiz nelerdir. Örneğin bir kentsel dönüşüm projesinde izledikleri adımları bize aktardıklarında, bizim de benzer süreçleri nasıl işletmemiz gerektiği ile alakalı ciddi manada fikir sahibi olacağız. Bu iş benim çok önemsediğim bir iş. Çünkü biz bu işi, şehircilik metotlarına uygun inşa etmek istiyoruz.” Şeklinde açıklamada bulunmuştu.

Düzce Şehircilik çalıştayında, 15 şehir planlamacısı gruplar halinde çalışmalarını anlatacak.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Şehircilik, Düzce'de, konuşulacak!,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Fikir sahibi olmaya,mal sahibi olmaktan fazla ihtiyaç duyacağımız gün gerçek zenginliğin sırrını bulacağız.


PEYAMİ SAFA
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı