Haber Detayı
20 Mayıs 2020 - Çarşamba 15:49 Bu haber 281 kez okundu
 
“Şimdi Hizmet Etmeyeceksiniz De Ne Zaman Edeceksiniz?”
...
GÜNDEM Haberi


PTT'de yaşanan kuyruk çilesi halkı mağdur etmeye devam ediyor. PTT Merkez şubesinde işlemlerini yapmak isteyen vatandaşlar, İstanbul Caddesi üzerinde metrelerce kuyruk oluşturdu. Günlerdir süren PTT kuyruğu çilesi giderek büyümeye devam ediyor.

PTT'de yaşanan kuyruk çilesi halkı mağdur etmeye devam ediyor.

Düzce’de kısa çalışma ödeneği, emekli maaşı ve e-devlet şifresi almak isteyen vatandaşlar, PTT şubesi önünde metrelerce kuyruk oluşturdu.

PTT'de pandemi sürecinde her gün giderek artan yoğunluk nedeniyle artık isyan noktasına gelen vatandaşlar yetkililerden çözüm bekliyor.

Sosyal yardım ödemeleri veya maaşlarını almak isteyen vatandaşlar PTT önlerinde uzun kuyruklarda beklemek zorunda kalıyor. 

Korona Virüs tedbirleri kapsamında önce sadece merkez şubesinin hizmet vermesi sonra ise gelen tepkiler üzerine 2 şubenin daha hizmete açılması yeterli olmadı. İşlemlerini yaptırmak için merkez şubesine gelen vatandaşlar saatlerce bekledikleri kuyrukta canından bezdi.

Konu ile ilgili mağduriyetini dile getiren vatandaşlar, PTT yetkililerine seslenerek “Vatandaşa şimdi hizmet etmeyeceksiniz de ne zaman edeceksiniz” diyerek tepki gösterdi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: “Şimdi, Hizmet, Etmeyeceksiniz, De, Ne, Zaman, Edeceksiniz?”,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Ayağa kalkarsan hizmet kastiyle kalk, eğer konuşacak olursan hikmetle konuş, oturacağın zaman hürmetle otur…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı