Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 17:01 Bu haber 201 kez okundu
 
Sürücüler ile sorunun çözülmesini bekliyor
Kalıcı konutlar ile şehir merkezi arasındaki yolda meydana gelen çukurlar, sürücüleri bezdirdi. Bağlantı yolunu kullanan vatandaşlar, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den bağlantı yolundaki çukurların doldurulması için yardım bekliyor.
Haberi


35 bin kişinin yaşadığı Kalıcı Konutlar ile Düzce şehir merkezini birbirine bağlayan Kalıcı Konutlar bağlantı yolu’nda özellikle de şehir merkezinden Kalıcı Konutlar bölgesine giden yolda asfalt ikiye ayrılmış durumda. İki farklı asfaltın kullanıldığı ve kot farkı nedeniyle yolda meydana gelen ayrılma geçmiş dönemlerde yamalarla çözülmeye çalışıldı. Ancak iki asfaltın arasında yama yapılarak kapatılan alanda yeniden oluşan çukurlar sürücüleri şikayet konusu oldu. Vatandaşlar, yolda meydana gelşen çukurların en azından yama ile yeniden kapatılmasını beklerken Belediye başkanlığı makamına oturur oturmaz, hizmet odaklı bir belediyecilik anlayışı sergileyen Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den yardım bekliyor.  

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Sürücüler, ile, sorunun, çözülmesini, bekliyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı