Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 14:44 Bu haber 73 kez okundu
 
Taşıyıcı esnafı bir araya geldi sorunlar konuşuldu
Düzce, Karadeniz Ereğli, Alaplı ve Akçakoca kamyon ve tır taşıyıcı esnafı düzenlenen etkinlikte bir araya geldi sorunlarını konuştu. Toplantıda tonaj denetimlerinin radar denetiminden daha önemli olduğuna dikkat çekildi.
Siyaset Haberi


 

 Bölgede kamyon ve tır tışıyıcı esnafı sorunları görüşmek ve çözüm yolları bulmak için bir araya geldi. Düzce, Karadeniz Ereğli, Alaplı ve Akçakoca kamyon ve tır taşıyıcı esnafı düzenliğe MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, kamyon ve tır taşıyıcıları katıldı. 


 Toplantıda ekonomik krizden en fazla etkilenen taşımacılar araçlarını ve karayollarını eskitmek pahasına tonaj atarak taşıma yapmak zorunda kaldıklarını, Ereğli Akçakoca arasına kantar ve denetim istasyonu kurulması talep edildi. Ayrıca Bolu’da bölge müdürlüğünün olduğu ulaştırma bölgenin denetim yapmamasının Karayolu Taşıma Kanununun yasa ile olması gereken taşıma komisyoncuları denetimlerinin olmayışının ayrıca Emniyet ve Jandarma kolluk güçlerinin Valilik talimatıyla tonaj denetimlerinin radar denetiminden daha önemli olduğuna dikkat çekildi. 


 Toplantıya katılan Milletvekili Yılmaz’da esnafın sorunlarını dinleyip mecliste gündeme taşıyacaklarını söyledi. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Taşıyıcı, esnafı, bir, araya, geldi, sorunlar, konuşuldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İman hem nurdur hem kuvvettir, hakiki imanı elde den adam kânata meydan okuyabilir.


BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı