Haber Detayı
12 Eylül 2019 - Perşembe 17:00 Bu haber 244 kez okundu
 
Tatilde Çalıştılar, Hem Para Kazandılar Hem de Tecrübe
...
EĞİTİM Haberi


Yaz tatilinin başında İŞKUR tarafından resmi kurumlar ile birlikte yapılan proje kapsamında üniversite öğrencilerinin resmi kurumlarda çalışmasını sağlayan ve onların hem iş tecrübesi hem de para kazanmalarını sağlamaya yönelik hazırlanan proje sona erdi. Proje kapsamında resmi kurum ve kuruluşlarda çalışan üniversite öğrenciler, projenin sonunda resmi kurumların müdürlerinden seminer aldılar.

Düzce İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından yaz tatili başında hazırlanan ve üniversite öğrencilerinin iş hayatında adaptasyonun sağlamaya yönelik olarak hayata geçirilen pro je sona erdi. Proje kapsamında resmi kurum ve kuruluşlarda 3 aylık dönemde çalışan üniversite öğrencileri, programın sonunda ise İŞKUR Müdürü Ferhat Acar, SGK Müdürü Necmi Köroğlu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zeki Yıldırım ile Ticaret İl Müdürü Çiğdem Acar’dan iş hayatı, emeklilik ve sosyal güvenlik ile tüketici hakları konularında seminer aldılar.   

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Tatilde, Çalıştılar,, Hem, Para, Kazandılar, Hem, de, Tecrübe,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Her kanat denizi aşamaz…


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı