Haber Detayı
09 Şubat 2020 - Pazar 19:08 Bu haber 288 kez okundu
 
Toplantı Düzce'nin Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi
...
Gündem Haberi


Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası, 46. Karadeniz SMMM Oda Başkanları toplantısına ev sahipliği yaptı. 25 ilin mali müşavirleri Düzce’de buluştu.

46. Karadeniz SMMM Oda Başkanları toplantısı Düzce’de gerçekleştirildi. Toplantıya Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ev sahipliği yaptı.

Toplantıya katılan Mali Müşavirler Odaları Birliği TÜRMOB Genel Sekteri Yahya Arıkan, Düzce Mali Müşavirler Odası ev sahipliğinde düzenlenen 46. Karadeniz Oda Başkanları toplantısı için şöyle konuştu:

Mali Müşavirler Odaları Birliği TÜRMOB Genel Sekteri Yahya Arıkan, “Düzce’de depremden sonra yaraların sarılması ve hızla gelişmesi sevindirici” dediği konuşmasında şöyle konuştu:

“Toplantı çok keyifli geçiyor dışarıda kar var. Düzce’nin çok daha güzel bir yer olduğunu gördük. Biz şehir merkezi olarak Düzce’yi biliyorduk fakat etrafındaki suyun takip ettiği yollar çok hoşumuza gitti. Depremden sonra yaraların sarılması ve hızla gelişmesi sevindirici. Ev sahipliğinden dolayı odamıza teşekkür ediyoruz.”

Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik durum hakkında da bilgiler veren Mali Müşavirler Odaları Birliği TÜRMOB Genel Sekteri Yahya Arıkan şöyle konuştu:

“Ekonomik olarak umutlarımızı yitirmeyeceğiz. Ama geleceğinde çok aydınlık olduğunu söylemek mümkün değil. Herkesin ayağına göre yorganını uzatması gerekiyor. Emin adımlarla yolda yürümesi gerekiyor. Ben bu süreçte iş dünyasına en büyük önerim şu, mali müşavirlik çok sıkı bir denetim içerisinde gelişen ekonomik süreci takip etmeleri gerekiyor. Riski birlikte yürütmemizde büyük yarar var. 2020 zor bir dönem olacak. Çünkü elektronik bir dönüşüm süreci yaşıyoruz. Ya patlayacak ya çökecek. Şubat ayı çok tehlikeli bir ay. Evlerine dahi gidemeyen meslek mensuplarımız var. Şubat ayını atlatırsak aslında belki de geri kalan süreç daha iyi olacak diye düşünüyorum.”

Düzce Mali Müşavirler Odası ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya ilişkin açıklamada bulunan Oda Başkanı Cem Yıldırım şöyle konuştu:

“46. Karadeniz SMMM Oda Başkanları toplantısına ev sahipliği yapıyoruz. Bu kapsamda Karadeniz Bölgesi’nde 25 ilimizin oda başkanını ağırladık. Mesleki konularla ilgili istişarelerimizi yapıyoruz ve aynı zamanda şehrimizle ilgili bilgiler verip şehrimizin tanıtımıyla ilgili elimizden geleni yapıyoruz. Böylelikle her türlü etkinlikte Düzcemizin her yerde yer almasını sağlamaya çalışıyoruz. En son bu organizasyonu 2012 yılında gerçekleştirmiştik.”

Kaynak: Editör: Mertcan Esenoğlu
 
Etiketler: Toplantı, Düzce'nin, Ev, Sahipliğinde, Gerçekleştirildi,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Seni sigaya çeken bir molla kasım gelir.


Yunus Emre
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı