Haber Detayı
16 Mayıs 2019 - Perşembe 19:21 Bu haber 213 kez okundu
 
Trafik ekipleri kuş uçurtmuyor
...
ASAYİŞ Haberi


Trafik tescil ve denetleme şubesi ekipleri yaptıkları denetimlerle şehir merkezinde kuş uçurtmuyor. Yapılan denetimlerde polisin yıllardır yaptığı uyarılara ikazlara rağmen yine abartı  egzoslu araçlar yakalandı. 


Düzce Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme  şube Müdürlüğü ekipleri, havaların ısınmasıyla birlikte artan trafik yoğunluğunda kuralsız sürücülerin önüne geçmek için uygulamalarına devam ediyor. Şehrin belirli noktalarında uygulama noktaları kuran ekipler, bütün araçlarda sigorta, muayene egzos kontrolü yapıyor.

Araçlarda ayrıca abart egzos denetimi de yapan ekipler, eksik belgeli sürücüleri uyarırken, ikinci defa uygulamada eksik belgesi olan sürücülerin ise eksik belgesine göre araçlarını trafikten mene kadar giden cezalar uyguluyorlar.

Sabah Valilik kavşağında yapılan denetimlerde ise 134 araç kontrol edildi. Yapılan denetimlerde eksik evrakı olan 26 araca 22 bin 23 TL ceza uygulandı. 9 Araç trafikten men edilirken 7 sürücüye ehliyetsiz araç kullanırken yakalandı. Bütün uyarı ve ikazlara rağmen aracında abartı egzos bulunan 3 araçta trafikten men edildi.  


Uygulamaların yaz boyu gün aşırı ve değişen uygulama noktalarında devam edeceği öğrenildi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Trafik, ekipleri, kuş, uçurtmuyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
"Gördüklerim, Görmediğim yaratıcının varlığına inanmaya beni mecbur ediyor."


Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı