Haber Detayı
14 Haziran 2019 - Cuma 14:29 Bu haber 147 kez okundu
 
Trafik Tek Parklar Çift Şerit
İstanbul Caddesi’de ki 2. hatta 3. sıra parklar sürücüleri canından bezdiriyor. Sürücüler ve yayalar; “İstanbul Caddesi kapalıyken daha iyiydi İstanbul Caddesi esnafı 2. sıra parklar yapılsın diye mi dilekçe verdi” diye sormadan geçemiyor.
Gündem Haberi


Şehir merkezindeki trafik sürücüleri ve yayaları canından bezdiriyor. Havaların mevsim normalleri üzerinde olması iyice sinirleri gererken İstanbul Caddesi’nde yapılan 2. sıra hatta 3. sıra parklar nedeniyle trafiğin iyice sıkışması ve tek sıra halinde ilerlemesi sürücüleri de yayaları da çileden çıkartıyor.

Sıkışıklık nedeniyle ilerleyemeyen sürücüler dakikalarca kuyrukta ilerlemeye çalışırken gerilen sinirler nedeniyle de sık sık tartışmalar da yaşanıyor. Trafik ve Tescil Denetleme Şubesi ekiplerinin ve trafik zabıtanın devamlı devriye attığı İstanbul Caddesi’nde usulsüz parkların önüne geçilememesi nedeniyle sıkışan trafikte yayalar ve sürücüler; “Cadde trafiğe kapalıyken gayet güzeldi. İnsanlar yürüyordu. Yollar uzuyordu ama bu kadar sinir bozucu değildi. Sıcak ve bunaltıcı havada birde İstanbul Caddesi’nde ilerlemeye çalışıyoruz. İstanbul Caddesi esnafları trafiğe açılsın diye dilekçe vermişlerdi. Dilekçeleri bunun için mi verdiler” diyerek serzenişte bulundular.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Trafik, Tek, Parklar, Çift, Şerit,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Verilen emaneti yerine getirmek, en üstün doğruluktur.


HZ.EBUBEKİR (R.A)
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı