Haber Detayı
31 Mart 2018 - Cumartesi 09:11 Bu haber 4779 kez okundu
 
TSO Seçimlerinin en güçlü Adayı: Tanju Acar
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nın seçimleri 1 Nisan 2018 Pazar Günü gerçekleştirilecek. Seçimlerin en güçlü adayı ise hiç şüphesiz Olgun Piliç'in sahibi Tanju Acar.
Gündem Haberi


Daha önce Ekim ayında yapılması planlanan fakat 1 Nisan 2018'e ertelenen Düzce Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri, bu pazar gerçekleştirilecek. Adaylar seçilebilmek için başvurularını aylar öncesinden gerçekleştirmiş ve çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmüştü. Seçimlerin en güçlü adayları arasında Hiç şüphesiz Olgun Piliç'in sahibi Tanju Acar geliyor. 8. Meslek Grubundan Ömer Demirtaş ve Yalçın Top ile liste oluşturan Acar, Düzce'nin ekonomik yönden gelişmesini yönlendirmek için aday olduklarını vurguladı. Yeni bir vizyon oluşturmak niyeti ile bir yola çıktıklarını belirten Tanju Acar'ın geçmişide başarılarla dolu. 

Aydınpınar Caddesi üzerinde bulunan Olgun Piliç markasını yıllar önce kuran, bu firma ile Düzcelilerin gönlünde taht kuran Tanju Acar, Ülke çapında da bilinen marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Geçtiğimiz yıllarda Kırmızı et konseptini de kazandıran Tanju Acar, Düzce MÜSİAD Yönetim Kurulu'nda da aktif rol alıyor. Ailesinin tam desteğini alan Tanju Acar, çeşitli organizasyonlarda da hep ön planda olması ile biliniyor. Off-Road tutkunu olan ve her hafta doğa ile iç içe gelen Acar Düzce TSO'nun en güçlü adaylarından birisi olduğunu geçmişi ile de kanıtlıyor. 

Kaynak: Editör: Oğuz Acar
 
Etiketler: TSO, Seçimlerinin, en, güçlü, Adayı:, Tanju, Acar,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İlim irfan mürşittir karanlıkları boğar. İnsanları cehalet, gaflet bunaltıp boğar…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı