Haber Detayı
10 Haziran 2019 - Pazartesi 14:11 Bu haber 498 kez okundu
 
TÜRSAB’ta fos çıktı
...
Haberi


Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği olarak bilinen TÜRSAB, Ramazan ayı içerisinde düzenlediği iftar yemeğine Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye Düzce için turlar düzenleyecekleri sözünü vermişti. Ancak Ramazan Bayramı’nda hiçbir etkinlik gösteremeyen TÜRSAB’ın verdiği sözler boşa çıktı. 

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte Düzce’de turist rekoru kırılması beklenirken hem İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün yeterli çabayı göstermemesi hemde Düzce’ye tur sözü veren TÜRSAB’ın harekete geçmemesi nedeniyle yeterli turist sayısına bir türlü ulaşılamıyor.

TÜRSAB söz vermişti

TÜRSAB tarafından verilen iftar yemeğinde yetkililer Düzce’ye tur sözü vermiş ve turizme katkı sağlayacaklarını söylemişti. Ancak Ramazan Bayramı’nda 9 günlük tatili geride bırakmamıza rağmen TÜRSAB tur düzenlemek yerine Düzcelileri başka illere götürmeye ikna etmeye çalıştı.

Laf olsun torba dolsun

Düzce’ni vilayet olduğundan bu yana aradan geçen zaman içerisinde hiçbir etkinliği olmayan TÜRSAB’ın verdiği sözler ise “Laf olsun torba dolsun” olarak algılandı.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: TÜRSAB’ta, fos, çıktı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
"Tenini besleyip geliştirmeye bakma, çünkü o sonunda topraga verilecek bir kurbandir.


Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı