Haber Detayı
07 Ağustos 2019 - Çarşamba 11:37 Bu haber 174 kez okundu
 
Ücretsiz olacak
Kurban Bayramı tatilinde Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki köprü ve otoyollardan geçişleri ücretsiz olacak. Cumhurbaşkanının imzaladığı karar göre beediyelerin işlettiği halk otobüsleri de ücretsiz olacak ancak Düzce Belediyesine ait otobüsler için karar henüz verilmedi.
Gündem Haberi


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan karara göre, Kurban Bayramı tatili nedeniyle 10 Ağustos Cumartesi günü saat 00.00'dan (cuma gününü cumartesi gününe bağlayan gece)’den başlayarak 15 Ağustos Perşembe saat 07.00'ye kadar "Yap-işlet-devret" projeleri hariç olmak üzere Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçişlerde ücret alınmayacak.

Aynı karar kapsamında 11 Ağustos Pazar günü saat 00.00'dan (cumartesi gününü pazar gününe bağlayan gece) başlayarak 14 Ağustos Çarşamba günü saat 24.00'e kadar belediyeler ile bunların kurdukları birlik, müessese ve işletmelerce yürütülen toplu taşıma hizmetleri de ücretsiz olacak.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Ücretsiz, olacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Erdemli insan, tasaları silkip atandır.


Konfüçyus
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı