Haber Detayı
03 Temmuz 2019 - Çarşamba 14:58 Bu haber 259 kez okundu
 
Ücretsiz Spor Kursları Açıldı!
Gölyaka Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Gölyaka Halk Eğitimi tarafından organize edilen 5-18 yaş grubu ücretsiz spor kursları açıldı.
Haberi


 

Gölyaka Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İrfan Başar yaptığı açıklama da “ Yaz spor kurslarımız 1 Temmuz’da başladı ve 29 Ağustos 2019'a kadar sürecektir. Oldukça yoğun bir talep ile karşılaştık ancak yeterli yerimiz mevcut 5-18 yaş grubunda ki tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Voleybol, Futbol, Wushu, Halk Oyunları, Badminton ve Hentbol branşlarımızın olduğu kurs başvurularımız devam etmektedir. Müdürlüğümüze ve Gölyaka Spor Salonuna başvurarak kayıt olabilirsiniz. Kurslarımıza destek veren Gölyaka Halk Eğitimi hocalarımıza ve ayrıca Gölyaka Belediye Başkanımız Yakup Demircan'a spora ve sporcuya olan desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum, en büyük sıkıntılarımızdan birisi olan ulaşım için servis problemimizi çözerek kurslarımıza öğleden sonra saat 13:00, 15:00 ve 17:00 olmak üzere 3 ayrı saatlere servis aracı tahsis etti.” dedi.

 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Ücretsiz, Spor, Kursları, Açıldı!,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı