Haber Detayı
06 Kasım 2018 - Salı 16:57 Bu haber 535 kez okundu
 
Üniversite şenliklerini Genç Eller Topluluğu yapacak!
Genç Eller Topluluğu Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı makamında ziyaret ederek Nisan Ayında yapılacak olan Bilim, Sanat ve Kültür Festivali hakkında detaylı bilgilendirmede bulundu.
Düzce Üniversitesi Haberi


Düzce Üniversitesi öğrencilerine yönelik birbirinden farklı proje gerçekleştiren Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu, Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar'ı makamında ziyaret ederek projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Ziyarete Düzce Genç Eller Topluluğu Genel Koordinatörü Enes Bektaş, Genç Eller Topluluğu Organizasyonlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Salih Gacal ve Topluluk yönetim kurulu üyeleri katıldı. 

Kampüse Hoşgeldin Etkinliklerinin çok başarılı geçtiğini dile getiren Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, her yıl gerçekleştirilen Bilim, Sanat ve Kültür Festivalinin de daha iyi bir şekilde yapılmasını gün boyu etkinlikler ile süslenmesi dahilinde Genç Eller Topluluğunun organizasyonuna vermek istediklerini belirtti. Öğrencilerin sahiplendiği bir oganizasyonun daha güçlü olacağını vurgulayan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, tüm toplulukların el birliği ile bu organizasyonun altından kalkabileceğini, Genç Eller Topluluğu'nun ise farklılıklarını ortaya koyacağını dile getirdi.

Düzce Genç Eller Topluluğu Genel Koordinatörü Enes Bektaş ise Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar'ın isteklerini iyi bildiklerini, öğrencilerin istediği öğrencilerin sahiplendiği bir organizasyonu ellerinden geldiğince en iyi şekilde yapacaklarını dile getirdi. Profesyonel bir çalışma gerçekleştirilerek Bilim, Sanat ve Kültür Festivalinin gün boyu etkinlikler ile süsleneceğini, katılımcılar için farklı konseptlerin oluşturulacağını vurgulayarak tam profesyonel bir etkinlik çıkarılacağını dile getirdi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Üniversite, şenliklerini, Genç, Eller, Topluluğu, yapacak!,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Ölüm değişmiyor. Firak, bekaya kalbolup başkalaşmıyor.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı