Haber Detayı
27 Eylül 2019 - Cuma 16:54 Bu haber 178 kez okundu
 
Üniversiteyi rahat bırakmıyorlar
Düzce Üniversitesi’nde daha önce görev yapan ve geçtiğimiz dönem Düzce Üniversitesi Rektörlüğü için aday olduğu halde hayal kırıklığına uğrayan bazı kişiler, üniversitenin iç yapısını karıştırmak için harekete geçti.
Düzce Üniversitesi Haberi


 

Düzce Üniversitesi kaliteli eğitim vermekle uğraşmanın yanı sıra kendi içinde de soğuk savaş veriyor. Daha önce ki dönemlerde Düzce Üniversitesi’nde görev yapmış ve Düzce’den kaçarcasına giden, geçtiğimiz dönemde de Düzce Üniversitesi Rektörlüğü için aday olan bazı isimler bilindiği gibi hayal kırıklığına uğramıştı. Düzce Üniversitesi’nden adeta intikam almak isteyen bu kişiler kendi dönemlerinde bazı fakültelere öğretim görevlisi veya görevli yaptıkları isimler üzerinden üniversiteyi karıştırmak için operasyon başlattılar. 


Kendileri uzak olsa da Düzce Üniversitesi içinde ki köstebeklerini kullanarak bazı sınavlarda ve eleman alımlarında usulsüzlük yapmak isteyen bu kişiler dinamikleri etkileyerek üniversitenin itibarıyla oynamaya çalışıyorlar. İddialara göre geçtiğimiz dönemde Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda devreye giren bu kişiler mülakatla öğrenci alımında da usulsüzlük yapmak istediler. Ancak Düzce Üniversitesi yönetiminin durumu fark etmesi ile başarısız oldular. 
Yine bu kişiler özellikle kendilerinin görev yaptığı birimlere de oldukça hakimler. Hakim oldukları çalışanlar üzerinden içerde kargaşa çıkarmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Düzce Üniversitesi yönetimi ise kargaşanın önüne geçmek için yoğun çaba sarf ediyor.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Üniversiteyi, rahat, bırakmıyorlar,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İlim, kendini bilmektir.


Yunus Emre
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı