Haber Detayı
19 Ağustos 2019 - Pazartesi 14:00 Bu haber 170 kez okundu
 
Üst Geçit Asansörleri Onarılıyor
...
Düzce Belediyesi Haberi


Önceki gün haber bültenimizde yer alan "Bu asansörler ne zaman hizmet verecek "  başlıklı haberimizi dikkate alan ,Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler şehir merkezi üst geçit asansörlerinde bakım ve onarım çalışması başlattı.

Düzce Belediyesi yaya ulaşımında büyük önem taşıyan üst geçitlerde çalışma başlattı. Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalar kapsamında hizmet dışı kalan asansörlere öncelik vererek Hamidiye mahallesinden başlayarak asansörleri onarmaya başladı. 

Vatandaşların taleplerini de hızlı bir şekilde karşılamaya özen gösteren ekipler konu hakkında açıklama yaparak " Karayolları üzerinde yayaların ulaşımını sağlayan üst geçitlerde özellikle engelli, bebekli ve yaşlı vatandaşların kullanımı için yapılan asansörlerin bakım ve onarım çalışması başlatılmıştır.

Hamidiye mahallesi üst geçidinde başlatılan çalışmalar etaplar halinde şehir merkezindeki tüm üst geçit asansörlerinde yapılacaktır. Çalışmaların kısa süre içinde tamamlanacağını değerli kamuoyunun bilgisine sunarız" dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Üst, Geçit, Asansörleri, Onarılıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Seni sigaya çeken bir molla kasım gelir.


Yunus Emre
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı