Haber Detayı
19 Nisan 2019 - Cuma 10:43 Bu haber 212 kez okundu
 
Uzmanlar Bilişim Sektörünü Anlattı
...
Teknoloji Haberi


Zübeyde Hanım Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi düzenlediği kariyer günleri etkinliği ile katılan ortaokul, lise öğrencilerine kariyer planlama konusunda eğitim verdi.


“Bilişim Teknolojileri Alanı Kariyer Günü ve Tanıtımı” projesi kapsamında Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde bir konferans düzenlendi. Düzce Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanı Prof. Dr. Resul Kara, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Pınar Kalkan ve Bilgisayar Mühendisi Aylin Şevik’in konuşmacı olarak katıldığı kariyer planlama konferansına dinleyici olarak ise Bilgi Ortaokulu, Vatan Şıralık Ortaokulu, Hürriyet Ortaokulu, 19 Mayıs Ortaokulu ve Mevlana Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri katıldı. 


Konferansa katılan ortaokul ve lise öğrencilerine bilişim sektörü, kariyer planlaması ve bilişim sektöründe kariyer yapma konularında bilgiler verildi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Uzmanlar, Bilişim, Sektörünü, Anlattı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İlim okumaktan garaz, kendi özünü bilmektir…


Yunus Emre
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı