Haber Detayı
21 Temmuz 2019 - Pazar 18:38 Bu haber 298 kez okundu
 
Vali Dağlı: Buraya Özel Kararname Çıkacak
Düzce Valisi Zülkif Dağlı, afet bölgesinde incelemeler gerçekleştirdi. Dağlı, yaptığı açıklamada Düzce’ye özel bir kararname çıkacağını dile getirdi.
Gündem Haberi


Düzce Valisi Zülkif Dağlı, afet bölgesinde incelemeler gerçekleştirdi. Dağlı, yaptığı açıklamada Düzce’ye özel bir kararname çıkacağını dile getirdi. 

2 gündür Düzce’de sel afeti ile ilgili olarak çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında incelemelerini gerçekleştiren Vali Dağlı açıklamalarda bulundu. Düzce Valisi Zülkif Dağlı yaptığı açıklamada, Düzce’ye özel kararname çıkacağını dile getirdi. 
Vali Dağlı yaptığı açıklamada: ' 250 Kişiden oluşan bir ekibimiz var. Bunların hepsi profesyonel ekipler. Sağlık güvenlik komutanlığımıza bağlı ekipler arama yapıyor. Helikopter ile arama yapılıyor. İnşallah bir SOnuca ulaşırız diye temenni ediyoruz. Arkadaşlarımız canla başla çalışmalarını sürdürüyorlar. İnşallah buluruz. İlk gün tabi çok büyük bir afet yaşadık. 237 tane vatandaşımızı tahliye ettik. Çatıların üzerinden kurtardık. Çoğu havadan kurtarıldı. Merdivenler aşağıya indi oradan kurtarma oldu. Allah’a şükür ilk gün güzel bir çalışma oldu. İnşallah bundan sonra toparlanma zamanı Devletimiz büyük güçlü bir devlet. Halkımızın zararlarla ilgili teredütleri var. Bu hasarların hepsini devletimiz giderecek. Yine bura ile ilgili özel bir kararname çıkacak. Hem o hem hasarların giderilmesi bağlamında devlet buradaki halkımızın vatandaşımızın yanında Bu köyümüzde de hasarımızın en büyük olduğu bölge. Can kaybı olmaması bu bölgede bizim için sevindirici. Burada da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. ' dedi. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Vali, Dağlı:, Buraya, Özel, Kararname, Çıkacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Sen insana ulaşmadan Allah’ı nasıl arıyorsun?.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı