Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 15:29 Bu haber 223 kez okundu
 
Varlığı unutulan geçit yeniden açıldı
Düzce’de yapımı yılan hikayesine dönen karayolu geçişleri ve onarımı bir türlü bitmeyen yollar kervanına eklenmesi an meselesi olan D-100 Karayolu alt geçidi nihayet bitirilerek faaliyete geçti.
Gündem Haberi


Mahmure, Yenitaşköprü gibi onlarca köyü Yani sanayi sitesine bağlayan alt geçitte onarım sona erdi.


Düzce, karayolu ve geçitlerde talihsizliğini bir türlü yenemedi. Ancak yapımı devam eden bir çok geçit uzun zaman geçsede, varlığı unutulmaya yüz tutsa da sonuçta tamamlanarak sürücülerin hizmetine açılıyor. Sırası ile Gölyaka otoyol gişeleri, Kaynaşlı otoyol gişeleri birbiri ardı8na tamamlanarak Düzce’ye gelmek isteyen sürücülerin yada Düzce’den diğer şehirlere gitmek isteyen sürücülerin hizmetine açıldı. Bir de D-100 alt geçit var ki yağmur suyu hattı döşemesi ve asfaltlaması 1 buçuk yıl sürdü.

Sonunda Mahmure, Yenitaş Köprü, Paşakonağı Köyü gibi birçok köyü sanayi sitesine bağlayan, Düzce’nin vizyon projesi olan Melensupark’tan Sakarya - İstanbul istikametine gidecek sürücüler için D-100 Karayoluna çıkış olan ve şehir merkezinin trafiğini ciddi oranda azaltması planlanan alt geçit nihayet sürücülerin hizmetine açıldı.

Bu geçitle birlikte Sanayi sitesine girişlerde de büyük rahatlık sağlaması bekleniyor.Düzce’de yapımı yılan hikayesine dönen karayolu geçişleri ve onarımı bir türlü bitmeyen yollar kervanına eklenmesi an meselesi olan D-100 Karayolu alt geçidi nihayet bitirilerek faaliyete geçti. Mahmure, Yenitaşköprü gibi onlarca köyü Yani sanayi sitesine bağlayan alt geçitte onarım sona erdi.


Düzce, karayolu ve geçitlerde talihsizliğini bir türlü yenemedi. Ancak yapımı devam eden bir çok geçit uzun zaman geçsede, varlığı unutulmaya yüz tutsa da sonuçta tamamlanarak sürücülerin hizmetine açılıyor. Sırası ile Gölyaka otoyol gişeleri, Kaynaşlı otoyol gişeleri birbiri ardı8na tamamlanarak Düzce’ye gelmek isteyen sürücülerin yada Düzce’den diğer şehirlere gitmek isteyen sürücülerin hizmetine açıldı. Bir de D-100 alt geçit var ki yağmur suyu hattı döşemesi ve asfaltlaması 1 buçuk yıl sürdü. Sonunda Mahmure, Yenitaş Köprü, Paşakonağı Köyü gibi birçok köyü sanayi sitesine bağlayan, Düzce’nin vizyon projesi olan Melensupark’tan Sakarya - İstanbul istikametine gidecek sürücüler için D-100 Karayoluna çıkış olan ve şehir merkezinin trafiğini ciddi oranda azaltması planlanan alt geçit nihayet sürücülerin hizmetine açıldı. Bu geçitle birlikte Sanayi sitesine girişlerde de büyük rahatlık sağlaması bekleniyor.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Varlığı, unutulan, geçit, yeniden, açıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Yetmiş iki millete bir göz ile bak...!


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı