Haber Detayı
25 Eylül 2019 - Çarşamba 19:29 Bu haber 166 kez okundu
 
Vatandaş Tepkili
Geçen hafta Düzce’nin ve Türkiye’nin gündemine oturan sağlık sorunlarındfa sesi çıkmayan ve ortalarda görünmeyen Düzce AK Parti Milletvekillerinin bir hafta sonra hastanede ortaya çıkması vatandaşların tepkisine neden oldu.
Yaşam&Sağlık Haberi


Vatandaşlar; vekiller normal atamalarda mecburi hizmet bölgesi olan Düzce’ye doktor getirdik diye müjde verirken, cihaz alımında seslerini çıkartmayıp herşey yapıldıktan sonra ortaya çıkmaları tribünlere oynamak. Bizi bunları yemiyoruz” diyerek tepki gösterdiler.


Geçen haftaya damgasını vuran kalp krizine bağlı ölümler ile Düzce yerel ve Ulusal gündemlerin ilk maddesine oturmuştu. O dönemde siyasilerin de devreye girmesini bekleyen vatandaşların beklentisi boşa çıkmış ve AK Parti Milletvekilleri sessiz kalmayı tercih etmişti. Gelinen noktada Sağlık İl Müdürü ve hastanelerin başhekimlerinin yaptığı açıklamaların ardından Sağlıkla ilgili sorunlar ortada kalmıştı.

Bu noktada kurumların normal ve rutin atama ve tayinlerini sosyal medya hesaplarından müjde vererek açıklayan siyasilere vatandaşlar, tepki gösterdi. Düzceliler; “Milletvekillerimiz, seçmenlerinin onları seçenlerin sorunlarında ortada yoklar. İşler yatışınca ortaya çıkıyorlar. Sosyal medya hesaplarından da müjde verip bizleri kandırdıklarını sanıyorlar. Bizler artık kanmıyoruz. Bilsinler. Müjdeler vereceklerine bu şehrin eksiklerini gidersinler” diyerek tepkilerini gösterdiler.

Kaynak: Editör: Mertcan Esenoğlu
 
Etiketler: Vatandaş, Tepkili,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Düşmanlarınızın en kuvvetlisi içinizdedir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı