Haber Detayı
24 Haziran 2019 - Pazartesi 17:26 Bu haber 149 kez okundu
 
Vekil Ümit Yılmaz’dan zor sorular
MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde ki suskunluğunu bozarak, sosyal medya hesabından bombardımana başladı. Yılmaz, özellikle hükümet kanadına zor sorular yöneltti.
Siyaset Haberi


 

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, seçimler öncesi koruduğu suskunluğunu bozarak sosyal medya hesabından bombardımana başladı. Yılmaz, özellikle hükümet kanadına sorulara yönelterek “Seçime iki kala bebek katiline mektup için elçi gönderen kim? Kırmızı bültenle aranan teröristi TRT’ye çıkarak kim? Etek işlerini yatta karıştıran kim?” sorularını sordu. 


Seçimden sonra mı aklın başına geldi?
Diğer yandan Yılmaz’ın paylaşımının altına çok sayıda yorum geldi. Özellikle Milletvekili Yılmaz’ın seçimler sonrası yaptığı bu açıklamalar vatandaşların tepkisine neden olurken, “Seçim bitti vekilin aklı yeni başına geldi”  "Oh beeeee kendine geldi en sonunda", " Aha bu ümit  bizim Ümit işte"yorumları yapıldı.

CHP Düzce Eski İl Başkanı ve Ümit Yılmaz'ın meslekdaşı Zekeriya Tozan'da Kırmızı bültenle aranıyorsa tutuklamayan kim diye yorum yaptı.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Vekil, Ümit, Yılmaz’dan, zor, sorular,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İnsan öldüğü zaman üç şey hariç ameli kesilir: Sadaka-i cariye, faydalanılan ilim, salih evlat.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı