Haber Detayı
05 Mart 2020 - Perşembe 18:14 Bu haber 183 kez okundu
 
Yanal’ın Yerini Düzceli Antrenör Göle Doldurdu
...
Spor Haberi


Fenerbahçe Futbol Takımında peş peşe gelen başarısızlıklar sonucu görevden ayrılan Ersun Yanal’ın yerini Düzceli Yardımcı Antrenör Zeki Murat Göle doldurdu.

Fenerbahçe Futbol takımında uzun yıllar yardımcı antrenörlük yapan Düzceli Zeki Murat Göle, Ersun Yanal’ın görevden ayrılmasının ardından takımın başına geçti.

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’nin başına büyük beklentiler ile gelen Ersun Yanal beklenen performansı gösteremedi ve peş peşe gelen başarısızlıkların ardından Fenerbahçe Spor Kulübü ile  karşılıklı anlaşılarak takımdan ayrıldı.

Ersun hocanın takımdan ayrılmasının ardından uzun süredir Fenerbahçe’de yardımcı antrenörlük yapan ve birçok teknik adamın yardımcılığını yapan Düzceli Zeki Murat Göle geçici olarak takımın başına getirildi.

Fenerbahçe Futbol takımı yeni bir teknik adam ile anlaşma sağlayasıya kadar Göle takımın başında görev yapmaya devam edecek. Zeki Murat Göle’nin Fenerbahçe’de yardımcılığını yaptığı hocalar ve görev aldığı maçlar:  Vítor Pereira (61 maç), Dick Advocaat (55 maç), Ersun Yanal (54 maç), Aykut Kocaman (46 maç), Ismail Kartal (46 maç), Phillip Cocu (15 maç), Erwin Koeman (9 maç), Fahrudin Omerovic (1 maç), Filipe Almeida (1 maç), Volkan Kazak (1 maç), Recep Karatepe (1 maç)

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Yanal’ın, Yerini, Düzceli, Antrenör, Göle, Doldurdu,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Hiç unutulmayacak yüz anne yüzüdür…


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı