Haber Detayı
18 Eylül 2019 - Çarşamba 14:20 Bu haber 124 kez okundu
 
Yemenici: Deniz Sezonu iyi geçmedi
Haberi


Düzce’nin denize açılan penceresi Akçakoca’da bu yıl sel afeti nedeniyle deniz sezonunun çok iyi geçmediğini belirten Akçakoca Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Oğuzhan Yemenici, “İnşallah 1 Eylül’de balık sezonun açılmasıyla birlikte artık misafirlerimizi balık yemeğe bekliyoruz. En azından güzel bir balık sezonu yaşarsak sel felaketinde yaşadığımız yaraları bu şekilde kapatırız.” dedi.

Batı Karadeniz’in incisi diye tabir edilen Düzce’nin Akçakoca ilçesinde deniz sezonu kapandı.Akçakoca Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Oğuzhan Yemenici, bu yıl iyi bir sezon geçirmediklerini söyledi.

Bölgede yaşanan sel felaketi nedeniyle iyi bir sezon geçirmediklerini ancak balık sezonuyla biraz olsun yaraların kapatılmasını umut ettiklerini belirten Yemenici, “Güzel bir bayram geçirdik. Bayramdan sonra hava sıcaklıkları yeterli olmayınca iyi bir sezon geçirdiğimiz söylenemez. Bayramlar güzeldi ancak bir sel felaketi yaşadık. Bu felaketin çok ciddi zararları oldu.” dedi.

“Misafirlerimizi balık yemeğe bekliyoruz”

Balık sezonunun açılması ile bölgeye turistlerin gelmeye başladığını anlatan Yemenici, şöyle konuştu:

“İnşallah 1 Eylül’de balık sezonun açılmasıyla birlikte artık misafirlerimizi balık yemeğe bekliyoruz. En azından güzel bir balık sezonu yaşarsak sel felaketinde yaşadığımız yaraları bu şekilde kapatırız. Akçakoca standartlar olarak çok yüksek işletmelerimiz var. Sel felaketinden 3-4 gün sonra tesislerimiz yaralarını kapattı. Arada 5-6 tane işletmemiz var. Bunlarda balık sezonu ile yaralarını kapatmış olacaklar. Şu anda hemen hemen tüm işletmelerimiz açık durumda. Artık havaların soğumasıyla birlikte denize girmek mümkün değil. Misafirlerimizi artık balık yemeğe ve doğayı gezmeyi bekliyoruz.”

Kardiyolog osman kayapınar  türkiye’nin ilk 10’undaki doktor hasta bakımda kardiyolog rekor kırdı 4 tane hekim var 2. Anjiyo cihazı alınacak. E ihaleden bakılacak idris hocanın suçu düzce dışında darbede bolu zonguldak karabük bartın da kardiyolog kalmamıştı bu tek başına kaldı yaptı herşeyi asam düzcenin doğasını sevdiği için kalıyor  heryerden teklif geliyor ama adam gitmiyor

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Yemenici:, Deniz, Sezonu, iyi, geçmedi,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Cahil olanların merhameti ve lütfu azdır…


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı