Haber Detayı
09 Nisan 2018 - Pazartesi 17:59 Bu haber 329 kez okundu
 
Yeni Yönetimden teşekkür mesajı
...
Ekonomi Haberi


Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nazım Pazvant ile Meclis Başkanı Nusret Kırma, seçimlerden ve ardından yapılan görev dağılımının ardından bir basın açıklaması yaparak, teşekkürlerini ileten bir mesaj yayımladılar.

İşte o mesajın tamamı:

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 2018 – 2022 dönemi Meslek Komitesi, Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu, Meclis Başkanlığı ve Komisyon seçimlerinde üyelerimizin bize gösterdiği güvenin ve desteğin önemini, değerini iyi biliyoruz.

Bu çoğunluğun bizlere teslim ettiği sorumluluğun farkındayız. Seçim sürecinde beraber çalıştığımız arkadaşlarımıza, oy veren – vermeyen, kapısını ve gönlünü bizi açan, odamıza kayıtlı tüm üyelerimize, tüm Akçakocalı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Meclis Başkanlığında teveccüh gösteren tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Bu süreçte özveriyle görevlerini yerine getiren basın mensuplarımıza, güvenlik güçlerimize, Oda personelimize, İlçe Seçim Kurulu’nun görevlilerine ve tüm üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz.

Akçakoca hak ettiği noktaya ulaşıncaya kadar, arkadaşlarımızla birlikte aynı hedefe kararlılıkla yürüyecek ve çalışacağız.

 

Mehmet Nazım Pazvant                                                      Nusret Kırma

Yönetim Kurulu Başkanı                                                   Meclis Başkanı

Kaynak: Editör: Ceyda Başcı
 
Etiketler: Yeni, Yönetimden, teşekkür, mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Su ateşe galiptir, ancak bir kaba girerse ateş o suyu kaynatır, yok eder…


Mevlana
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı