Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 14:37 Bu haber 346 kez okundu
 
Yığılca'da yıkım sürüyor
...
Haberi


31 Mart yerel seçimlerinin ardından Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Rasim Çam, ilçe genelinde eski belediye Başkanı Muzaffer Yiğit tarafından yaptırılan çalışmaların yıkımına devam ediyor. 

Daha önce İlçede yıkmaya değil yapmaya geldiklerini defalarca vurgulayan Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, ilçede yapılı olanları yıkmaya devam ediyor. Belediyenin önünde bulunan Orta refüjlerin tırlar geçemediği için gelir gelmez yıktıran Başkan Çam, daha sonra kaldırımlarda yayaların yürüyemediği için ışıkları söktürmüştü. Tırların zaten giremediği orta refüjlerin sökümü ilçede büyük yankı uyandırırken, yayaların yürüyemediği gerekçesi ile ışıkların sökülmesi ilçeyi karanlığa gömülmesine neden olmuştu. Şimdi gece geç saatlerde Yığılca'nın simgesi olan Arı heykelinin hemen arkasında kalan orta refüjde de yıkım çalışması yapıldı. Vatandaşların haberleri olmadan yıkım sonrasında paylaşılan fotoğraflar Yığılcayı ayaklandırdı. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar sonrasında sosyal medya kullanıcıları Başkan Çam'ın 3 aydır herhangi bir yapı yapmadan yıktığını dile getirdi. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Yığılca'da, yıkım, sürüyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı