Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 16:53 Bu haber 409 kez okundu
 
Yılmaz: İpi MHP Göğüsleyecek!
MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Ak Parti ile MHP arasında Düzce’de ittifak olmayacağını söyledi,
Siyaset Haberi


Düzcelilerin beklentisinin eski bakan değil sorunlarını bilen insanlardan yana olduğunu vurgulayarak “ ipi göğüsleyecek olan bizim adayımız olacak” iddiasında bulundu.

 

 

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, mecliste sık sık Düzce’nin sorunlarını dile getirmesinin çok olumlu tepkilere yol açtığını söylerken, sanki Düzce’de hiç sorun yokmuş gibi oluşturulmaya çalışılan ortamdan rahatsız olan vatandaşların kendisini meclise gönderdiğini, kendisinin de üzerine düşen görevi yaptığını dile getirdi.

Yılmaz, “ Bundan sonra gündeme gelen konularla alakalı , maalesef üzerine basarak söylüyorum Düzce’de sorunlar çok fazla olduğu için, dile getirmekte çok sıkıntı çekmiyoruz. Çevre kanunu geçirdik en sonunda, Bu konuda da söyleyeceklerimiz vardı ama soru cevap kısmını hızlı geçtikleri için dillendiremedik, gerek plan bütçe komisyonunda gerekse gündeme gelen kanunlarla alakalı olarak Düzce’nin sorunlarını taşıyoruz, çözüm önerilerini götürüyoruz, çözüm önerileri doğrultusunda işlem yapılması için de hükümetten beklentilerimiz var.” Dedi.

MHP’nin önümüzdeki günlerde belediye başkan adayını açıklayacağını söyleyen Yılmaz, aday adayı sayısının artacağını belirtti. “ Düzceliler acele ediyor bizliyoruz ama biz de ince eleyip sık dokuyoruz” dedi.

Diğer partilerin aday tercihleri konusunda fikir beyan etmenin yanlış olacağının altını çizen Yılmaz, Düzcelilerin eski bakan değil halkın sorunlarını bilen insanları tercih edeceğini savundu.

Yılmaz, “ Sayın Faruk Özlü, bakanlık yapmış Düzce’nin yetiştirdiği değerli insanlardan biridir. Ama Düzcelinin beklentisi eski dönemde bakanlık yapmış değil, sürekli içinde olan insanların ve sorunlarını bilen insanların yönetimde olmasından yana tercihini kullanacağı kanaatindeyim. Kendisine hayırlı olsun diyorum, ama ipi göğüsleyecek kişinin bizim adayımız olacağı kanaatindeyim” şeklinde konuştu.

Yılmaz Ak Parti ile ittifak söylentileri için ise “ ittifak yok hizmet yarışı var” dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Yılmaz:, İpi, MHP, Göğüsleyecek!,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kötü adın çirkinliği harften, deniz suyunun acılığı kap’tan değildir…


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı